AndreamTR

Ardream Server
YENI DÖNEM
KAYIT OL CLIENT İNDİR


GENEL İSTATİSTİKLER

TOP 10 KULLANICI
# Kullanıcı Adı LvL Puan/Aylik
1 8 KARUS 0 NP
2 7 KARUS 0 NP
3 6 KARUS 0 NP
4 5 KARUS 0 NP
5 4 KARUS 0 NP
6 3 KARUS 0 NP
7 2 KARUS 0 NP
8 1 KARUS 0 NP
9 0 KARUS 0 NP
10 3PFEPXRQQK0TT8 KARUS 0 NP
TOP 10 CLAN
# Kullanıcı Adı Üye Puan
1 HUMAN 2/50 0 NP
2 KARUS 1002/50 0 NP
OYUN YÖNETİCİLERİ

83

test

Knight Online Pvp

Knight Online Pvp Nedir ?

Knight Online oyununun Daha kolay, hazir itemli, Bol eventli Kısaca Eğlenceli halidir. Hemen pk ya Savaşa başlayabilirsin. Ko Pvp serverler icerisinde dikkat etmen gereken Kapanan Sıfırlanan Serverler de Emeklerin boşa gidebilir.

Oyunun En Eğlenceli Versiyonu olan Knight Online Pvp de Avcisoft Kapanmadan Sıfırlanmadan 4 Yıldır Acik olmasıyla Lider konumdadır. Avcisoft Knight Online Pvp Serverini Şiddetle Tavsiye ediyoruz. Avcisoft Yılların tecrubesiyle Oyuncuların Tavsiyeleriyle En Eğlenceli En gelişmiş Halini 2022 Yılındada oynayabilirsin.


KNIGHT ONLINE PVP SERVER

AVCISOFT

Birbirinden özel etkinlikler ve kesintisiz pk keyfi seni bekliyor. Ekibini topla savaşa hazır ol!

Knight Online Pvp PK Server

Ardream Server ve PK Server Knight Online Pvp Server Platformunun En eglenceli versiyonudur. PK serverler icerisinde Avcisoft Lider konumdadır. 4 Yıldır Kapanmadan Sıfırlanmadan 7/24 Pk İmkanı Sunmuştur. Herkes 83 Level
+8 Item +0 Taki ile Başlangıç yaparsiniz. Hemen İndirip Pk ya başlayabilirsin. Kendine Özel Anti-Cheat AVCISOFT ile Hileye Karşı büyük koruma saglamakta olup İllegal Oyuncular için Açilması mümkün olmayan Ban Sistemi vardır.

PK Server Oyununun Amacı Ve Rekabet Kısmı. Her Kill Aldiğınızda gelen Silvery Gem ve Parayi biriktirip Eventlerdende KC Kazanarak Kendinizi biraz daha güçlendirmek Yani Emek Vererek Üstün Olabilirsin. Pk Atarak Farm yapma imkanı Sunuyoruz. Irk Job isim Degiştirmek Ücretsiz.Haydi Sende dene.


Knight Online indir

Avcisoft

Homeko Server ya da Myko Server seven Ko Cuce oyuncularimizinda serveri pk farm olduğu için tercihi logowar olucaktir.Yeni Eventler, Yeni Oduller ve Harika bir oyuncu kitlesi sizlerle.Sitemizden Knight Online indir ve Gec Kalma. Sende hemen arkadaslarini topla ve savasda yerini al.